Zastupitelstvo

Jednací řád Zastupitelstva Městyse Malšice

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
jednaci-rad-zastupitelstva-mestyse-malsice.pdf 3163.6 Kb

ZASTUPITELSTVO Městyse Malšice

Zastupitelstvo Městyse Malšice:
 
 Ing.HEJNÝ Pavel                      Malšice 382
 Ing. JANOUŠEK Jaroslav         Čenkov 82
 Ing. KAŠPAR Pavel                  Malšice 308 - místostarosta
 Mgr.KLÍMA Pavel                      Obora 22
 Ing. KNÍŽE Libor                        Malšice 39
 Ing.NOVÁK Martin                    Obora 4
 NOVÁK Petr                              Malšice 269 
 Ing.RANDA Antonín                  Malšice 160
 ŠEBKOVÁ Miloslava MBA        Všechlapy 11 - starostka
 MUDr.Šedivá Hana                   Malšice 328
 ŠIMOTA Martin                         Malšice 210


Kontrolní výbor Městyse  Malšice:
 
předseda výboru:  Mgr.Pavel  Klíma     Obora 22
členové výboru :   Lenka Hejná             Malšice 382
                             Jana Jedličková        Malšice 127              
                             Jana Posavádová     Malšice 165
                             Radka Křivánková    Malšice 37
                                           
 
Finanční výbor Městyse Malšice:
 
předseda výboru:  Petr Novák                      Malšice 269
členové výboru :    Ing.Ladislav Křivánek     Malšice 37                 
                               Alena Brodinová            Malšice167
                               Petra Štenglová             Malšice 38
                               Dana Švecová               Malšice 271
                                            
                                            
Výbor pro místní části Městyse Malšice:

předsedkyně výboru:         Šebková Miloslava MBA       Všechlapy 11          
členové výboru:                  Píša Luboš                            za obec Čenkov                                             
                                           Ondřej Vladimír                     za obec Dobřejice
                                            Vlna Jan                               za obec Lány
                                            Pánek Jan                            za obec Maršov
                                            Kratochvíl Jan                       za obec Obora 
                                            Miňha Milan                          za obec Třebelice
                                            Lutovský Jaroslav                 za obec Všechlapy