Zastupitelstvo

JEDNACÍ ŘÁD zastupitelstva Městyse Malšice

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
jednaci-rad-zastupitelstva-mestyse-malsice.pdf 439.2 Kb

ZASTUPITELSTVO Městyse Malšice

Zastupitelstvo Městyse Malšice:
 
 
 Ing. JANOUŠEK Jaroslav        Čenkov 82
 Ing. KAŠPAR Pavel                  Malšice 308
 Mgr.KLÍMA Pavel                     Obora 22
 NOVÁK Petr                             Malšice 269 - místostarosta
 Ing.RANDA Antonín                 Malšice 160
 ŠEBKOVÁ Miloslava MBA        Všechlapy 11 - starostka
 ŠIMOTA MARTIN                     Malšice 210


Kontrolní výbor Městyse  Malšice:
 
předseda výboru:  Ing.Pavel Kašpar     Malšice 308
členové výboru :   Lenka Hejná             Malšice 382
                             Jana Jedličková        Malšice 127              
                             Jana Posavádová     Malšice 165
                              František Marek       Malšice 266
                                           
 
Finanční výbor Městyse Malšice:
 
předseda výboru:  Ing.Jaroslav Janoušek     Čenkov 82
členové výboru :    Zdeňka Housková           Malšice 44                 
                               Ing.Martina Joštová        Malšice 350
                               MUDr.Hana Šedivá         Malšice 328
                               Dana Švecová                 Malšice 271
                                            
                                            
Výbor pro místní části Městyse Malšice:

předsedkyně výboru:         Šebková Miloslava MBA       Všechlapy 11          
členové výboru:                  Píša Luboš                            za obec Čenkov                                             
                                           Čásenská Marie                    za obec Dobřejice
                                            Vlna Jan                               za obec Lány
                                            Pánek Jan                            za obec Maršov
                                            Kratochvíl Jan                       za obec Obora 
                                            Miňha Milan                          za obec Třebelice
                                            Lutovský Jaroslav                 za obec Všechlapy